Vzájemná masáž

Jelikož víme, že na jednu stranu u výběru jediného druhu masáže nemáte možnost experimentovat, tak Vás naopak na druhou nechceme přehltit informacemi a širokým sortimentem druhů masáží, při kterých by jste se mohli začít i třeba ztrácet. I proto jsme pro Vás připravili základní druhy masáží, při kterých avšak v žádném případě nebudete ochuzeni o nadstandartní zážitek. Další masáží je tedy vzájemná, při které na úvod musíme zmínit hlavní rozdíly v porovnání s masáží erotických variací, kterými jsou například poslední část masáže prováděné v poloze 69 nebo také možnost si vyměnit role a masérku můžete masírovat Vy… Jde o jednu z nejprodávanějších masáží, která nabízí mnoho výhod.

Co vás u vzájemné masáže čeká a nemine?

Jak už bylo zmíněno výše, masérka Vás ke konci masáže bude masírovat v poloze 69, která je velmi žádaná a už i jen proto je tato masáž u nás nejžádanější. Pojďme se ale ohlédnout jak samotná masáž vypadá, aby jste měli pokud možno tu nejdetailnější představu.

Jako u každé jiné masáže se Vás masérka zeptá, zda máte zájem o společnou sprchu, která je před a i po masáži. Tato část Vás nabudí a připraví mimojiné na hlavní část, kdy se přechází k futonu. Zde Vás bude masérka masírovat tělo na tělo, kdy jste oba dva nazí. Masérky se lze libovolně dotýkat, i například na intimních partiích, avšak je třeba se držet pravidel které Vám masérka sdělí na místě. Můžete masérku ku příkladu hladit či pevněji chytnout, záleží na Vaší kuráži. Výhodou této masáže je již i například vzájemná masáž, kdy si můžete doslova vystřídat role a můžete si vyzkoušet vše z pozice masérky.

Slušelo by se také zmínit, že naše jakákoli masáž je prováděna přírodními a neparfémovanými oleji. Po sprše se přesunete k futonu, kde masérka v první části masáže bude masírovat technikou tělo na tělo, při ní nevynechá jedinou část Vašeho nahého těla. Už v první části také nezůstanou bez povšimnutí Vaše intimní partie… Už i z techniky tělo na tělo prováděnou přírodními oleji si můžeme domyslet, že po celý čas této masáže je masérka nahá. Masérky se můžete dotýkat, avšak si nechte od masérky raději vysvětlit pravidla, ať nejsou porušena.

Jakmile se bude chýlit Váš čas ke konci, masérka přechází naplno k masáži Vašich intimních partií. Jinými slovy se zde soustředí hlavně na masáž Vašeho penisu či varlat a to až do fáze, kdy dochází k vyvrcholení.

No a závěr? Slibovaná 69!

A teď už opěvovaná pozice 69. Na závěr této masáže dochází k vyvrcholení právě z této pozice, kdy Vám masérka masíruje Vaše erotogenní zóny. Počet vyvrcholení není omezen, tak záleží jen na Vás na jakou „úroveň vzrušení“ se pomocí masáže dokážete dostat.

Už Vám nezbývá nic jiného než si samotnou masáž užít a nechávat se unášet masérčinými doteky a slastí jak se sluší a patří.

Průběh masáže

Ceník

1 masérka

0 ,-
za 30 min.
0 ,-
za 60 min.
0 ,-
za 90 min
0 ,-
za 120 min

2 masérky

0 ,-
za 30 min.
0 ,-
za 60 min.
0 ,-
za 90 min.
0 ,-
za 120 min.
cs_CZCzech