Masáž pro páry

Abychom nabídku rozšířili ještě o trochu dál, připravili jsme pro Vás masáž pro páry. Nebaví Vás chodit sám nebo chcete zkusit něco nového? Pokud Vám to partnerka odsouhlasí, máte vyhráno… Co se týká erotické masáže pro páry, přibližuje se k masáži našich erotických variací, kde se kombinují jak masáž tělo na tělo nebo třeba samotná klasická erotická masáž, samozřejmě s tím rozdílem, že zde na to budete dva a nebudete sám. Záležet bude hlavně na Vás, co si od masérky vyžádáte. U nás bude vždy totiž stát na prvním místě Vaše spokojenost.

Proč to nezkusit?

Musíme zmínit na úvod jednu podstatnou věc a to sice, že zde dochází k výběru dvou masérek. Také zdůrazníme, že každá/každé masérky tento typ masáže neprovádí, proto je nejlepší způsob nás kontaktovat prostřednictvím telefonu či emailu. Nicméně věděli jste, že při této masáži dochází na přání k osamocené chvilce mezi Vámi a Vaší drahou polovičkou?

Během této chvíle je navíc možnost strávit s lahví šampaňského, která je samozřejmě zahrnutá v ceně. Jak ale samotná masáž vlastně probíhá? Pojďme se na to ve zkratce podívat. Začíná to, jako vždy u nás společnou sprchou. Samozřejmě je možné i jít sám s partnerkou, zde se meze nekladou. Poté, při přesunutí k futonu převažuje masáž tělo na tělo pomocí přírodních a neparfémovaných olejů.

A výhody? Je jich mnoho.

Když už Vám partnerka tento nápad schválí, s vysokou pravděpodobností se nestane, že by jste jeden nebo druhý daného nápadu litovali po naší návštěvě. Tato erotická masáž jak jsme již zmiňovali, zahrnuje více druhů masáží. Také musíme zmínit Váš společný zážitek s partnerkou a mimo jiné Váš možný osamocený čas na konci masáže, kdy Vás masérky nechají a Vy si tak můžete užít čas spolu při již už naladěné atmosféře. K vyvrcholení ale samozřejmě také dochází jako u ostatních erotických masáží.

Průběh masáže

Ceník

2 masérky

0 ,-
za 60 min.
0 ,-
za 90 min.
0 ,-
za 120 min.
cs_CZCzech