Extra služby

Footjob

Tato praktika se označuje jako masáž pomocí nohou. Ty napomáhají intimním partiím pomocí tření k sexuálnímu vzrušení a také samozřejmě i vyvrcholení. Jedná se o příplatkovou službua tedy tuto praktiku si vždy vyberete až po výběru masáže v naší nabídce. Danou sexuální praktiku si nelze vybrat samostatně bez výběru erotické masáže.

Jak to smíchat s erotickou masáží?

Pokud teď přemýšlíte, jak zkombinovat danou praktiku s erotickou masáží, řekneme Vám to úplně jednoduše. Jde to! Masáž probíhá velmi podobně jako u klasické erotické masáže (viz. detailní popisy masáží), jakou si v naší nabídce vyberete, akorát s tím rozdílem, že vyvrcholení bude pomocí nohou a masérka je i mj. během masáže zapojuje.

Privátní tanec

Privátní tanec, chceme-li také Lap dance je druh erotického tance. Masérka za doprovodu speciální hudby a vzrušujícím kontaktním tancem se Vás přivede do varu před samotnou masáží. Připraví Vás tak na Vaši erotickou masáž, kterou si dle libosti zvolíte.

Tento tanec je před masáží a trvá 5-10 minut.

Jaký je vlastně průběh privátního tance?

Po sprše se můžete usadit do křesla, kdy Vás masérka za doprovodu hudby pomocí vzrušivého tance předpřipraví na Vaši erotickou masáž. Užívejte si tak doteky a erotické napětí.

Ceník

Footjob

0 ,-

Privátní tanec

0 ,-
cs_CZCzech