woman, hands, massage-567021.jpg

Erotický mix

Erotické masáže v posledních letech rostou na popularitě, a tak jsme pro Vás přichystali druhy masáží, aby jste měli možnost experimentovat a zkoušet, co vše je možné u nás zažít. Pokud tedy hledáte uvolnění nebo chceme-li zmínit odpočinek v pasivní formě spojený s erotickým zážitkem, pak jste na správném místě! Tato masáž je vhodná jak pro ty, co doposud nemají zkušenost s erotickou masáží, tak i pro ty, co už nějakou návštěvu mají za sebou. Nenese pojmenování jen tak bezdůvodně jako „erotické variace“. Své jméno nese i v souvislosti s tím, že touto formou masáže masérka kombinuje více druhů masáží a Vy tak po ní věříme i mimo jiné budete mít jasno, zda při další návštěvě zvolit stejnou, nebo budete chtít přejít například k naší peprnější a nejprodávanější „vzájemné masáži“.

Odpočinek 21. století

Tato masáž začíná přivítáním samotné masérky v sexy prádle nebo saténovém županu. Následuje možnost si dát s masérkou společnou sprchu, která samozřejmě nechybí u žádnénaší masáže. Hned tedy na úvod než samotná masáž začne, tak Váš zážitek může začít doslova ihned v souvislosti se společnou sprchou(samozřejmě ale je nutné zmínit, že sprchu si můžete dát i sám). Jde o příjemný začátek, při kterém se dokážete uvolnit a naladit na samotnou masáž.

Slušelo by se také zmínit, že naše jakákoli masáž je prováděna přírodními a neparfémovanými oleji. Po sprše se přesunete k futonu, kde masérka v první části masáže bude masírovat technikou tělo na tělo, při ní nevynechá jedinou část Vašeho nahého těla. Už v první části také nezůstanou bez povšimnutí Vaše intimní partie… Už i z techniky tělo na tělo prováděnou přírodními oleji si můžeme domyslet, že po celý čas této masáže je masérka nahá. Masérky se můžete dotýkat, avšak si nechte od masérky raději vysvětlit pravidla, ať nejsou porušena.

V druhé části dochází k využití názvu samotné masáže erotických variací. Masérka totiž kombinuje jak například klasickou erotickou masáž, tak i lingamu nebo třeba i zmíněnou techniku tělo na tělo, pomocí které vzniká mezi Vámi a masérkou tření, čímž napomáhá i Vašemu vzrušení.

Jakmile se bude chýlit Váš čas ke konci, masérka přechází naplno k masáži Vašich intimních partií. Jinými slovy se zde soustředí hlavně na masáž Vašeho penisu či varlat a to až do fáze, kdy dochází k vyvrcholení.

Co vyvrcholení?

Pokud máte strach, že k Vašemu vyvrcholení dojde příliš brzy kvůli přemrštěnému vzrušení nebo zkrátka potřebujete více vyvrcholení při samotné masáži, nemějte strach… U nás je možné více vyvrcholení bez jakýchkoli příplatků a nikdo s tím nebude mít problém. Avšak prosím v tomto případě to zmiňte samotné masérce před masáží. A co dál?

Už Vám nezbývá nic jiného než si samotnou masáž užít a nechávat se unášet masérčinými doteky a slastí jak se sluší a patří.

Průběh masáže

Ceník

1 masérka

0 ,-
za 30 min.
0 ,-
za 60 min.
0 ,-
za 90 min.
0 ,-
za 120 min.

2 masérky

0 ,-
za 30 min.
0 ,-
za 60 min.
0 ,-
za 90 min.
0 ,-
za 120 min.
cs_CZCzech