Časté dotazy

Existuje několik způsobů, jak si u nás domluvit termín na masáž. Těmi hlavními a nejvíce využívanými je prostřednictvím telefonu (ať už telefonicky, či sms nebo Whatsapp),  také skrze náš online rezervační systém přímo zde na stránkách a také přes online chat (v pravém dolním rohu). Odpověďět se Vám vždy snažíme během pár minut.

Ano, pravé jsou. Nedovolili by jsme si v žádném případě používat falešné fotky dívek. Jediná věc kterou si dovolíme v tento moment poznamenat je rozostření obličeje dívek a u některých dívek retuš tetování, což je pouze a jen kvůli udržení jejich diskrétnosti a soukromí.

Kvalitní a dobře provedená masáž je v prvé řadě zážitkem, uvolňuje stres/napětí, pomáhá od bolesti, zlepšuje oběh krve, zvyšuje vitalitu a člověka stimuluje. Musíme zmínit erotickou masáž i v souvislosti s regenerací jako hojně užívaný způsob odpočinku v posledních letech. Nesmíme také vynechat stránku erotickou, kdy přináší nový rozměr do Vašeho sexuálního života či vztahu. V neposlední řadě musíme zmínit také zpestření dne.

Tento typ dotazu se vyskytuje velmi často, i proto máme odpověď na naší hlavní stránce označenou červenými vykřičníky. Neposkytujeme žádné sexuální služby spojené se sexem, orálním zakončením a vše těmto formám blížící se. Jakékoli formy a typy dotazů spojené s tímto tématem přes zprávy, telefonickou komunikaci či masérky osobně jsou urážkou pro nás a hlavně zmíněnou masérku, kterou si chcete vybrat.

Ano, soukromí a diskrétnost je pro Vás bezpochybně zaručena. Oba salony jsou v bytových jednotkách a „schované“ v sídlišti kde je nulová frekvence aut. Také nehrozí, že by jste se u nás měl s někým potkat. Parkování by mělo být v pořádku, ačkoliv raději ve večerních hodinách si dejte rezervu, ale i v tomto případě by to mělo být v poklidu.

Masáž začíná sprchou, která je možná i společná. Následuje samotná masáž, která ve většině případů začíná věnováním se Vašim zádům, trapézům a spodní části těla. Po polovině času se přechází na masáž přední části těla, kde se masérka věnuje i také Vašim intimním partiím. Masáž je zakončena vyvrcholením a zdůrazňujeme pouze ručním. Neposkytujeme žádný orální nebo klasický sex.

Ano. Sprcha je nedílnou součástí erotické masáže a to před procesem, ale také i po něm. Dokonce může být i společná…

Ano, masérky se dotýkat můžete. Jde nám především o spokojenost klienta.

Ano, masérka masíruje nahá, nicméně na Vaše přání může masírovat v sexy spodním prádle například.

Čas je počítán od Vaši sprchy. Pokud ale skončíte dříve, nic se neděje… S masérkou si můžete povídat nebo jít na „další kolo“, protože vyvrcholení u nás není omezeno.

Ano. Přijímáme i eura, která jsou uvedená v ceníku.

Ano, můžete. Každý den jsou obvykle na salonu alespoň dvě masérky a samozřejmě i dostatek pokojů, takže i toto není problém.

Zde platí pravidlo, že „Čím dříve, tím lépe“. Nicméně obvykle aji když se ozvete hodinu předem že by jste chtěl dorazit, věříme, že dokážeme najít společnou cestu. Kolikrát se setkáváme i s naší oblíbenou větou „Mohu hned, nebo vůbec.“. I v tomto případě se Vám samozřejmě snažíme vyhovět, ale musíte na druhou stranu chápat že zde není 100% záruka, že to půjde.

Ano, poprosíme v tomto případě nás kontaktovat jakýmkoli již zmíněným způsobem. Problém to ale v žádném případě není.

Erotické masáže jsou pro Vás dostupné při dosažení věku 18 let. Potom Vám nic nebrání nás navštívit, vždyť masáž si může dopřát přeci každý nehledě na to kolik Vám je.

cs_CZCzech